Informace Tady nic není :-(

Odjezd

Autor: Pavlína Vorlíčková| Zobrazeno: 2232x |

Škola v přírodě skončila, moc děkujeme agentuře PAC za pěkný průběh, za hezkou hru a paní kuchařce za výborné jídlo.

Adresa střediska:

Kemp Valdek

Valdek 8

Staré Křečany

Sobota 18.5. 2019

Cesta proběhla bez problémů. Děti čekalo pěkné ubytování, zdravotní filtr, večeře a hry s vychovateli.

---------------------------------------

Neděle 19.5. 2019

Dopoledne děti strávily z části v učebně, ale delší dobu byly venku, kde si užívaly krásného počasí. Po poledním klidu byl první velký nástup, vyhlášení dnešního nejlépe uklizeného pokoje a zadání úkolů k celotáborové hře. Děti si s vychovateli barvily trička, vymýšlely bojové pokřiky a ve zbývajícím čase hrály hry v areálu švp. Večer je čeká diskotéka.

---------------------------------------

Pondělí 20.5. 2019

Po snídani se děti trochu učily. Během dne párkrát zapršelo, tak děti tráví čas ve společenských místnostech nebo na pokojích. Odpoledne je čeká další část etapové hry - buď venku nebo v sále nebo v učebnách - podle počasí.

Fotografie - včerejší diskotéka, ráno, ubytování.

Odpoledne hrály děti velkou hru v sále. Pršelo však velmi krátce, tak šly hrát další etapovou hru ven. Po etapě hrály různé míčové hry.

Fotografie 2. část.

--------------------------------------------

Úterý 21.5 2019

Dnešní celý den jsme měly na starosti děti my - učitelky. Po večeři se dětem promítal film.

2.C a 3.B: Vlakem jsme jeli do Rumburka a po naučné stezce jsme se vydali na rozhlednu Dýmník. A vlakem opět zpět do Valdeka. Fotografie.

3.A a 3.C: Celodenní výlet na zámek Lemberk, kde nás provázela zámecká paní s naučným výkladem po stopách kocoura Mikeše. Potom jsme šli pěšky po naučné stezce k prameni svaté Zdislavy do Jablonného v Podještědí, kde jsme si prohlédli baziliku. Dále jsme jeli na ranč Malevil, viděli jsme minizoo a děti se svezly na poníku. Fotografie.

4.B: Vlakem jsme jeli do Mikulášovic a šli jsme na rozhlednu Tanečnice. Opět vlakem jsme se přemístili do Šluknova, kde je krásně zrenovovaný zámek se zahradou. Prohlídka byla dětem přizpůsobena a zaujala je. Možná ještě více je zaujalo Tesco, které je hned vedle zámecké zahrady. A vlakem už jen jednu stanici zpět do Valdeka. Fotografie.

-------------------------------------------------

Středa 22.5. 2019

Dnes občas pršelo a ochladilo se. Dopoledne jsme se učili a odpolední program byl v sále, kde děti hrály hry. Potom se byly jednotlivé skupiny projít v lese. Večerní program bude také v sále.

Fotografie - pouze pár fotek fotek z učebny 2.C a 4.B

---------------------------------------------------

Čtvrtek 23.5. 2019

Dnes je vychovatelský den. Dopoledne i odpoledne byly na programu etapové hry. Počásí bylo krásné, tak se hry uskutečnily blízko areálu na louce.

-----------------------------------------------

Pátek 24.5 2019

Dnes už je poslední celý den naší školy v přírodě. Dopoledne měly děti jedinečnou možnost navštívit zvířata na zdejší farmě. Provázel nás zaměstnanec, byl velmi ochotný a dal dětem dostatečnou dobu na to, aby si zvířata pohladily a i je mohly krmit granulemi, které jim poskytl.

Fotografie - včerejší večer a dnešní dopoledne

Fotografie - dopoledne 2.C

Při poledním klidu si děti balily a odpoledne bylo vyhlášení výsledků hry. Potom si děti hrály. Večer je čeká diskotéka.

Fotografie - odpoledne