Informace Tady nic není :-(

Kvalitní vzdělání – kvalitní inkluze – záruka budoucnosti

Vloženo: 26.1.2017 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 3015x |

Naše škola realizuje projekt s názvem Kvalitní vzdělání – kvalitní inkluze – záruka budoucnosti, registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_022/0002916, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Doba realizace projektu je od 1. 2. 2017 do 31. 1. 2019.

Projekt je zaměřen na:

• personální podporu – školní asistent působící na škole po dobu jednoho roku;
  • profesní rozvoj pedagogů ZŠ - další vzdělávání pedagogů v oblasti inkluze a cizích jazyků, tandemová výuka, zavádění metody CLIL do výuky na ZŠ;
  • extrakurikulární rozvojové aktivity ZŠ – čtenářský klub pro žáky ZŠ a doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků ZŠ v klíčových kompetencích a sociální integrace žáků včetně začleňování romských dětí do vzdělávání.

Tento projekt je spolufinancován EU.