Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Anglie 2018

Vloženo: 30.9.2018 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 542x |

Vážení rodiče, milí žáci,

i ve školním rok 2018/2019 pro Vás chystáme poznávací zahraniční pobyt do Anglie. Jedná se o 6 denní zájezd. Veškeré níže uvedené informace jsou předběžné a mohou být upraveny.

Termín: březen - květen 2019

Doprava: luxusním autobusem

Ubytování: 3x v anglických rodinách

Stravování: z vlastních zdrojů. V anglických rodinách bude poskytnuta 3x snídaně a večeře (3 polopenze).

Cena: 7 690,- V ceně je doprava včetně Eurotunelu, pojištění CK, pojištění léčebných výloh v zahraničí, odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění rozšířené o storno, průvodce, ubytování v anglických rodinách a 3 polopenze. V ceně není vstup do objektů. Na vstupy do objektů doporučujeme směnit cca 95 GBR.

Upozornění: platnost pasu musí být minimálně ještě 6 měsíců po datu návratu z Anglie.

Program výletu a další informace jsou na letáčcích, které si můžete vyžádat  u Mgr. Petra Matějčka.