Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Víčka pro Elišku 2019/2020

Vloženo: 17.9.2019 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 601x |

Ve spolupráci se základní školou Anežky České pokračujeme i v letošním roce v projektu, který se jsme nazvali " Víčka pro Elišku".

Osmiletá Eliška bojuje hned s několika velmi těžkými zdravotními postiženími, jako je například dětská obrna, epilepsie a CVI vada zraku. Holčička je zcela odkázaná na pomoc druhých. Nechodí, neleze, nesedá a ani se sama nenají. I přes to je podle rodičů velmi veselá a upovídaná.

K péči o holčičku potřebují rodiče speciální rehabilitační pomůcky, které mohou být díky Vaší pomoci zakoupeny z výtěžku nasbíraných víček od PET lahví.