Příměstský tábor
14.2.2019

V blogu školy jsou zveřejněny podrobnosti k příměstskému táboru pro období jarních prázdnin.

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Akce únor
30.1.2019

Kalendář plánovaných akcí pro měsíc únor je naplněn.

Sportovní kurz 2017 - aktualizováno

Vloženo: 10.11.2016 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 2853x | Upravil: Kamila Turková

V termínu od 4. 6. do 10. 6. se žáci šestých a sedmých ročníků zúčastnili sportovního kurzu v Jaroměři u Kaplice. Po celou dobu nám přálo pěkné počasí, a tak si děti užily spoustu zábavy a sportovních zážitků. První den si se svými instruktory zahráli seznamovací hry, aby se všichni navzájem poznali. Druhý den, pak poznávali okolí, hráli kontaktní hry v lese a také turnaje ve fotbale, přehazované a vybíjené. Třetí den nás čekaly rafty. Po vydatném nočním dešti bylo dost vody, a tak jsme nemuseli celou dobu jen pádlovat, ale stihli jsme i nachytat bronz a vykoupat se. Čtvrtý den si děti vyzkoušely vysoké lanové překážky a lukostřelbu. Pátý den probíhaly opět hry v lese, nechybělo koupání v rybníce a noční bojovka. A šestý den nás čekal výlet do Českého Krumlova. Plni zážitků se vracíme všichni zdrávi do školních lavic.

Jak jsme si sportovní kurz užili, můžete shlédnout v přiložené fotogalerii.

Odjez na sportovní kurz je v neděli 4. 6. 2017 od ZŠ. Sraz v 9:00 hod., odjezd v 9:30 hod., prosíme o dodržení času.

Návrat je v sobotu 10. 6. 2017, předpokládaný příjezd ke škole je cca ve 13:30 hod. (může se změnit)

Prosíme rodiče, aby v době odjezdu a příjezdu neblokovali ulici Pod Vodojemem svými vozidly a usnadnili tím příjezd a odjezd autobusu, využijte prosím parkoviště u Lidlu.

V termínu od 4. 6. do 10. 6. 2017 se bude konat sportovní kurz pro žáky 6. a 7. tříd. Kurz bude probíhat v objektu LDT Jaroměř v Novohradských horách.

Předběžný program: rafty, lukostřelba, lanové překážky, etapová hra, celodenní výlet, hry na důvěru, seznamovací hry.

Cena kurzu: 3150,-

V případě dotazů kontaktujte vedoucí kurzu Mgr. K. Turkovou