Aktualizace webových stránek pro školní rok 2020/2021
3.8.2020

Vážení rodiče,

pomalu začínáme aktualizovat obsah webových stránek. V záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU se můžete seznámit s časovým rozložením státních svátků a prázdnin.

Rodičům žáků budoucích prvních tříd
17.6.2020

V BLOGU ŠKOLY  i v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY  naleznete důležité informace, nahlédněte.

Aktuálně ze školní družiny

Vloženo: 23.5.2020 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 457x

Informace o přijímání žáků do školní družiny na školní rok 2020/2021, včetně přihlášky, najdete na webu školní družiny.

Dle kritérií pro nový školní rok budeme přijímat žáky z 1. stupně od 1. do 5. třídy. V případě potřeby rodičů a volných míst v ŠD, žáky 2. stupně.

Přijetí účastníka se bude řídit dle kriterií uveřejněných na stránkách ŠD. Při vyplňování třídy/ročníku, uvádějte, prosím, třídu ve školním roce 2020/2021.

Čipy účastníků školní družiny, kteří školní družinu navštěvovali tento školní rok a budou i příští rok, zůstávají funkční. Čipy od účastníků, kteří již školní družinu nebudou ve školním roce 2020/2021 navštěvovat, se budou vybírat a proplácet těm, kteří mají nárok poslední týden v měsíci srpnu – přesné časy budou v srpnu uvedeny na webových stránkách školy.

Čipy školní družiny pro vyzvedávání účastníků prvních tříd se budou vydávat v průběhu měsíce září. Do té doby budou zákonní zástupci účastníků 1. tříd používat zvonky u vchodových dveří a budou si své děti vyzvedávat osobně.