Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

T- MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

Vloženo: 21.6.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 181x

Dne 19.6. jsme u nás na škole již podruhé uspořádali pro žáky 1. stupně T-mobil Olympijský běh.. Běhu se účastnilo 200 běžců. Každý žák obdržel účastnickou medaili a diplom a zůstalo mu také startovní číslo originálně podepsané Jiřím Homoláčem, který naši školu navštívil týden předtím. Začínali jsme v 7.45 prezentací závodníků. V té době již byla postavena trať a zázemí, za což děkujeme žákům 8. a 9. tříd. V 8.30 jsme ukončili prezentaci a proběhla hromadná rozcvička pod vedením Mgr. Kamily Turkové, naší učitelky tělesné výchovy, ale také pětinásobné vicemistryně světa ve sportovním aerobiku. V 8.45 jsme  odstartovali prvního závodníka a pak každých 30 vteřin startoval další. Rádi bychom pochválili všechny děti, které fandily a vytvořily tak příjemnou sportovní atmosféru, všechny kolegyně, které se se svými třídami akce zúčastnily a ještě jednou poděkovali žákům 2. stupně, bez jejichž pomoci by uspořádání této akce nebylo možné. Tak zase za rok, na třetím ročníku našeho běhu, na shledanou.

Absolutními vítězi běhu (bez ohledu na věk) jsou Nela (4. ročník) a Jakub (5. ročník).

FOTOGALERIE ZDE