Nabídka kroužků 2019/2020
20.9.2019

V záložce AKTIVITY  jsme zveřejnili nabídku kroužků pro tento školní rok.

Akce září
30.8.2019

Kalendář akcí pro měsíc září je naplněn.

Rozvrhy hodin
30.8.2019

V záložce ROZVRHY HODIN najdete rozvhy pro jednotlivé třídy.

Rozdělení žáků do oddělení ŠD
28.8.2019

V záložce DRUŽINA jsou aktuálně vypsána oddělení ŠD s předpokládaným rozmístěním žáků jednotlivých tříd. Dovolujeme si upozornit, že z organizačních důvodů mohou nastat drobné změny s ohledem na skutečný počet přihlášených žáků.

Organizace úvodních dní školního roku 2019/2020
28.8.2019

S organizací úvodních dní školního roku 2019/2020 se seznamte ZDE.

Adaptační kurz - 2019
28.8.2019

Právě jsme zvěřejnili podrobné informace k letošnímu adaptačnímu kurzu žáků 6. tříd.

T- MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

Vloženo: 21.6.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 234x

Dne 19.6. jsme u nás na škole již podruhé uspořádali pro žáky 1. stupně T-mobil Olympijský běh.. Běhu se účastnilo 200 běžců. Každý žák obdržel účastnickou medaili a diplom a zůstalo mu také startovní číslo originálně podepsané Jiřím Homoláčem, který naši školu navštívil týden předtím. Začínali jsme v 7.45 prezentací závodníků. V té době již byla postavena trať a zázemí, za což děkujeme žákům 8. a 9. tříd. V 8.30 jsme ukončili prezentaci a proběhla hromadná rozcvička pod vedením Mgr. Kamily Turkové, naší učitelky tělesné výchovy, ale také pětinásobné vicemistryně světa ve sportovním aerobiku. V 8.45 jsme  odstartovali prvního závodníka a pak každých 30 vteřin startoval další. Rádi bychom pochválili všechny děti, které fandily a vytvořily tak příjemnou sportovní atmosféru, všechny kolegyně, které se se svými třídami akce zúčastnily a ještě jednou poděkovali žákům 2. stupně, bez jejichž pomoci by uspořádání této akce nebylo možné. Tak zase za rok, na třetím ročníku našeho běhu, na shledanou.

Absolutními vítězi běhu (bez ohledu na věk) jsou Nela (4. ročník) a Jakub (5. ročník).

FOTOGALERIE ZDE