Akce červen
3.6.2019

Kalendář červnových akcí je aktuálně naplněn.

Přijatí žáci - 6. třída RVM 2019/2020
23.5.2019

Vážení rodiče, právě jsme zveřejnili seznam identifikátorů žáků přijatých do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro školní rok 2019/2020.

Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

Příprava na Olympijský běh

Vloženo: 12.6.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 125x

Včera (11. 6.) navštívil naši školu Jirka Homoláč. Jirka je jeden z nejúspěšnějších českých běžců a byl si prohlédnout trať, po které naši žáci poběž svůj běh. Současně podepsal všech 240 čísel, která budou dětem zůstávat, a tak každý závodník kromě účastnické medaile obdrží i vlastnoruční podpis tohoto běžce. Jirka už u nás na škole byl v rámci tradiční besedy s elitními atlety Ústeckého půlmaratonu a jsme velmi rádi, že k nám zavítal znovu. Držíme mu palce tuto sobotu, kdy se postaví na trať Olomouckého půlmaratonu. Naši žáci se na trať T- MOBILE OLYMPIJSKÉHO BĚHU postaví 19. 6. v 8.00. Přijdte se podívat.

Oficiální wwebové stránky T- MOBILE OLYMPIJSKÉHO BĚHU zde

Fotografie ZDE.