Přijatí žáci do 1. tříd
8.5.2019

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY - jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd šk. roku 2019/2020

Akce květen
1.5.2019

Kaledář květnových akcí je naplněn.

Zápisový lístek
25.3.2019

V příslušných záložkách jsou aktuální informace k zápisovému lístku (přijímací řízení na SŠ a osmiletá gymnázia).

Přijímací řízení 2019
6.2.2019

Přinášíme aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy (žáci 2. stupně) a osmiletá gymnázia (žáci 5. ročníků).

Chorvatsko 2019
2.2.2019

V záložce II.stupeň jsme nově zveřejnili aktuální informace k zahraničnímu pobytu dětí 2. stupně v Chorvatsku.

Sazka olympijský víceboj

Vloženo: 8.3.2019 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 118x

Dne 6. 3. se žáci naší školy zúčastnili soutěže Sazka olympijský víceboj.

Soutěžilo se v pěti disciplínách (trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky a driblink). Naše družstvo si vedlo skvěle a obsadilo krásné 3.místo.

Současně probíhala i soutěž jednotlivců, kde skvělého úspěchu dosáhl Lukáš T., který postoupil do krajského finále, to proběhne v dubnu v Chomutově.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy