Ředitelské volno
5.12.2018

vyhlášeno pro dny 3.1. a 4.1. Podrobnosti v blogu školy.

Akce prosinec

Kalendář prosincových akcí je naplněn.

Časové rozvržení akce HOP
21.10.2018

Do  záložky AKTIVITY - DOTAČNÍ PROGRAMY - PROGRAM HOP jsme přidali časové rozvržení jednotlivých témat pro konkrétní třídy.

Témata projektu HOP
30.9.2018

V záložce Dotační projekty - Projekt HOP -  přinášíme přehled témat, se kterými se dětmi naší školy v tomto roce seznámí.

Sazka Olympijský víceboj

Vloženo: 2.5.2018 | Autor: Ruzickova | Zobrazeno: 313x

Dne 24. 4. 2018 se žáci II.stupně zúčastnili Sazka olympijského víceboje. Soutěž spočívala ve zdolání pěti disciplín (přeskoky přes švihadlo, kliky, trojskok, hod medicinbalem a driblink), za které žáci získávali body do konečného pořadí. Naše družstvo vybojovalo 2. místo, a získali jsme cenné kovy i mezi jednotlivci. Každý si tedy odvezl medaili i za individuální výkony. 11. 5. 2018 změříme síly na krajském finále v Chomutově. Naši školu reprezentovali Gabriela J., Valentýna R., Aleš K., Matěj R., Matyáš G., Patrik M., Šimon T., Josef H., Lenka H., Lucie Š. a Natálie H.. Děkujeme za reprezentaci školy.